Kategoria ogólna > Zapisy

Zapisy koni

(1/7) > >>

Denar:
Zapisy koni.

Imię:
Płeć:
Wiek:
Rasa:
Charakter:
Krótka historia:

Magneto:
Imię: Magneto
Płeć:Ogier
Wiek:6 lat
Rasa:koń czystej krwi arabskiej
Charakter:Nieufny ale to też zależy od człowieka. Wyczuwa gdy chce ktoś zrobić mu krzywdę. Nieco niezależny więc czasami ciężko wywołać u niego pożądane zachowanie. Bardzo lubi skakać. Jest ruchliwy jak to araby.
Krótka historia:Magneto urodził się w hodowli koni "Tęczowa Polana" jako Magneto Prince. Mały źrebak bardzo dobrze czuł się w swoim domu. Niestety konie to porządny wydatek i gospodarstwo wkrótce zbankrutowało. Część koni miała dostać się do ubojni reszta była wykupywana przez inne hodowle lub pojedynczych ludzi. Pewnego dnia pojawili się ludzie z cyrku. Szukali konia arabskich do swoich przedstawień. Magneto razem z matką i kilkoma innymi końmi został zabrany. Miał wtedy już 3 lata. Radził sobie podczas przedstawień. Czuł się jednak okropnie gdy zakładano mu te pióra i inne akcesoria. Podczas jednego z występów wybuchł pożar. Zwierzęta rozbiegły się przerażone. Gdy wyłonił się spod płonącego namiotu biegł przed siebie oszalały z przerażenia.  Nigdy nie wrócił już do cyrku.

Denar:
Ok. Pomożesz robić tereny?

Magneto:
Tak jest, kapitanie...xD

Kryształowa:
Imię: Kryształowa
Płeć: Klacz
Wiek: 5 lat
Rasa: Czystej krwi arabskiej
Charakter: Miła, jeżeli kogoś pozna ufna, mocno przeżywa, urocza.
Krótka historia: Opowiem w skrócie, gdyż historia boli. Gdy byłam mała, rodzice pracowali w cyrku. Nic nie potrafiłam zrobić. Tylko rodzice mnie tu trzymali. Któregoś razu ojciec się podpalił, gdy przeskakiwał przez obręcz. Matka długo nie wytrzymała i zmarła z tęsknoty. Mnie zostawili przy najbliższym mieście.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej