Autor Wątek: Zapisy koni  (Przeczytany 2428 razy)

Offline Dziki Błysk

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy koni
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 20, 2013, 23:45:03 »
Imię: Dziki Błysk                                                                                                                                                                                                                                      Płeć: ogier                                                                                                                                                                                                                                                Rasa: Mustang                                                                                                                                                                                                                             Charakter: Tajemniczy, odważny, miły, przyjacielski, czasem agresywny, czasem nadpobudliwy                                                                                                         Krótka Chistoria: Urodziłem się na pustyni. W moim stadzie była dziewczyna człowieka. Było to dziwne. Zachowywała się jak Mustang. Bardzo fajnie, że była moją siostrą. Dorastałem w dziczy, wraz z moim stadem. Jedliśmy przeróżne roślinności. Pewnego dnia złapali mnie. Uwięzili w czymś dziwnym. Ujeżdżali. Po kilku dniach przywlekli jakąś indiankę. Następnego dnia uwolniła mnie. Oswoiła mnie. Po roku sprzedała mnie ludziom. Nie mam do nikogo zaufania, choć czasem zdażają się takie przypadki.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2013, 15:59:43 wysłana przez Dziki Błysk »

Lajna

  • Gość
Odp: Zapisy koni
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 21, 2013, 19:51:19 »
Hej Błysk

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
fifa07pl zlotahodowla11 federacjagarmanii2023forum pegasus malopolaki